19 Nisan 2022 Salı

KalDer Ankara /Uzun Bir Aradan Sonra İlk Yüz Yüze Etkinlik: 19. İnsan Kaynakları Kongresi ! / Haftalık Bülten

19. İnsan Kaynakları Kongresi'nde Buluşalım!
19. İnsan Kaynakları Kongresi'ni bu yıl uzun bir aradan sonra "Ahenkli Bir Gelecek" temasıyla yüz yüze gerçekleştireceğiz! Çok özel konuşmacılarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz bu kıymetli günde erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için siz de geç olmadan yerinizi alın !
Kongre Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Kayıt İçin Tıklayınız

2022 Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı, 18 Nisan 2022 Pazartesi günü 14:00-16:00 saatleri arasında Ofisim İstanbul Plazaları, Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok K:11 D:65 Maltepe, İstanbul adresli Dernek Merkezi'nde yapılacaktır. 
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
KalDer Mentor-Mentee Programı Başvuruları Devam Ediyor!
Üniversite 3. ve 4. Sınıfa giden GençKal üyelerine alanında Uzman KalDer gönüllü mentorleri rehberlik ediyor! Detaylı bilgi için www.kalder.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Son başvuru 28 Nisan 2022!
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Değerlendirici Eğitimi Gerçekleştirdik
2022 Kalite Çemberi ve Kaizen Ödülleri kapsamında düzenlediğimiz Değerlendirici Eğitimimizi 16 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirdik. Değerlendirme ekiplerimizin belli olmasıyla birlikte masa başı değerlendirmelerimiz 29 Nisan tarihinde başlayacak. Bütün değerlendirici ekiplerimize ve ödüle başvuran proje ekiplerimize verimli bir ödül süreci dileriz.
BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ KANALLARBu e-posta size SmartMessage™ kullanılarak gönderilmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder