12 Nisan 2022 Salı

KalDer Ankara /19. İnsan Kaynakları Kongresi Yaklaşıyor  ! / Haftalık Bülten

19. İnsan Kaynakları Kongresi Yaklaşıyor !
19. İnsan Kaynakları Kongresi'ni bu yıl uzun bir aradan sonra yüzyüze gerçekleştireceğiz! Çok özel konuşmacılarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz bu kıymetli günde siz de geç olmadan yerinizi alın !
Kongre Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Yeni Üyelerimiz
2022 yılında da kalite bilincini tüm kurumlara yaymak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Panda Alüminyum da KalDer ailesine katılan yeni üyelerimizden oldu! Nice güzel çalışmalar gerçekleştirmemiz dileğiyle.
Üyemiz Nüve A.Ş.'de Sürdürülebilirlik Çalışmalarımız
Üyemiz Nüve A.Ş.'de GTAlliance işbirliği ile Sürdürülebilirlik Yönetim Danışmanlığı'na başladık. Nüve, gelecek için pozisyon alma kararlığını gösterdi, şimdi sırada diğer üyelerimiz var. Sizler de sürdürülebililik hizmetlerimizden bilgi almak için gamze.babayigit@kalder.org mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.
22. Kamu Kalite Sempozyumu YouTubeda !
22. Kamu Kalite Sempozyumu'nun çok kıymetli konuşmacılarını ve İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri'nin proje sunumlarını artık YouTube'dan izleyebilirsiniz.
İzlemek İçin Tıklayınız
GençKal'da Network Buluşmaları Zamanı!
GençKal faaliyetlerimize gençleri değerli KalDer üyelerimizle tanıştırdığımız ve onlara direkt sohbet etme fırsatı sunduğumuz Network Buluşmaları başladı. Eğitimlerimiz de tüm hızıyla sürüyor.
BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ KANALLARBu e-posta size SmartMessage™ kullanılarak gönderilmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder